Catering

Pořádáte oslavu, pracovní poradu nebo prostě nemáte čas chystat občerstvení pro velkou návštěvu? Rádi Vám s tím pomůžeme.

Nabízíme obložené mísy, saláty, studený i teplý raut. Nabídku přizpůsobíme vašim potřebám a chutím. Zavolejte nebo zajděte do Smyslůplného bistra. Zajímá nás, na co máte chuť!

Občerstvení na objednávku

Chlebíčky (100 - 110g) …… 23,- Kč / ks
sýrový, salámový, šunkový (možnost výběru pomazánky, nebo domácího vlašského salátu

Obložené mísy

malá mísa 750 g ... cca 800 Kč

velká mísa 1500 g … cca 1500 Kč

Mix sýrů, šunky, salámů a zeleniny. Je vždy na domluvě, co si budete přát. Třeba vymyslíme i nějakou originální dle vašeho výběru (zeleninová, ovocná, sýrová, salámová). Ceny jsou pouze orientační.

Jednohubky 50 ks ... 400,- Kč

Mix obložených jednohubek dle chuti a přání zákazníka – sýrové, salámové, různé druhy pomazánek, krásně zdobené

Řízkové mísy 1 kg ... cca 750,- Kč

kuřecí řízečky / vepřové řízečky / mix

Saláty (vlašský, pařížský, bramborový) 500 g ... cca 250,- Kč

Rádi vám pomůžeme naplánovat a připravit občerstvení na večírek, párty, oslavu, nebo jen posezení s přáteli. Užijte si zábavu a práci nechte na nás. To dává smysl.

Každý týden nová akce na různé druhy zapékaných tortill, sandwichů a různých slaných novinek. Doplňkový prodej sladkých cheesecaků, různých druhů, nebo opět jiných sladkých dobrot. Vše lze i na objednávku - tortilly jako hlavní chod k obědu, nebo cheesecake celý. Ceny dle surovin.

Vedoucí bistra: Hana Hastrmanová
Telefon: 739 256 984
E-mail: smysluplnebistro@futurumf.cz

Aktuální dění sledujte na našem Facebooku.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram